Park Onyedi Mahal için geri sayım başladı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Park Onyedi Mahal, erken teslim avantajları, lansmana özel fiyatlarıyla Karacaören’de yeni sahibini bekliyor.

PARK Onyedi Yapı Yatırım A.Ş. Çanakkale’nin en değerli noktalarından biri haline Karacaören bölgesindeki üçüncü projesi Park Onyedi Mahal ve Sakura’yu taahhüt ettiği teslim tarihinden öce tamamlıyor. Mahal-1 Mahal-2 ve Sakura Projeleri, Karacaören’in en değerli noktasında, 15 bin 500 metrekare arsa üzerinde hızla yükseliyor.

Toplam 223 bağımsız birimden oluşan projede konut bloklarında 206 konut, 6 villa, alışveriş caddesinde 11 dükkân yer alıyor. Karacaören’de hayata geçirilen Park 17 Mahal Projesi “Çanakkale’nin yeni ve en gözde sembolü kazandırmak için tasarlandı” sloganıyla lanse ediliyor.

10667 metrekare alan üzerine kurulan Mahal projesinde 102 daire, 8 adet ticari alan ile toplam 110 bağımsız bölüm olduğunu belirten Park Onyedi Yapı Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Kuzu, “Karacaören bölgesi Çanakkale’nin en değerli ve geleceği parlak en önemli lokasyonlarından biri haline geliyor. Yine aynı bölgede inşaatına başladığımız Sakura projesi ile bölgenin giderek gelişeceğine inanıyoruz. Mahal-1 ve Mahal-2 de sosyal yaşam alanları olarak tasarladığımız tenis kortları, basketbol sahaları, yarı olimpik yüzme havuzları ve çocuk oyun alanları ile birçok imkân sunuluyor” dedi.

En çok kazandıran 5 proje arasında

Mahal’in en özel ve seçkin butik yaşam projesi olarak tasarlandığının altını çizen Kuzu, “ Projemiz, “Çanakkale’de en çok kazandıracak ilk 5 proje” arasında gösteriliyordu, şuan başlangıcından buyana yüzde 150 oranında prim yaptı. Mahal sadece bulunduğu bölgeye değil, Çanakkale’ye vizyon katacak değerli bir proje olduğunu kısa bir sürede gösterdi” dedi.

Erken teslim müjdesi

Mahal projesini taahhüt edilen süreden önce tamamlamanın haklı gururunu yaşadıklarını belirten Kuzu konuşmasını şöyle tamamladı: “Bu günlerde konut sahiplerine erken teslim müjdesini vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hesaplarımıza göre daireleri taahhüt ettiğimiz süreden 5 ay önce hak sahiplerine teslim edeceğiz.”

Haber Merkezi


Bu haber 22/11/2022, Salı günü yayınlandı, 2722 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com