Müdür Baştürk sahada hız arttırdı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İl Sağlık Müdürü olduğu günden bu yana saha çalışmaları ile adından söz ettiren İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk, ilçe ilçe incelemelerine devam ediyor. Müdür Baştürk, geçtiğimiz gün Ezine’de ve Ezine’nin köylerindeki tesisleri ziyaret etti.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “İl Sağlık Müdürümüz, Ezine ilçemiz ve köylerindeki sağlık tesislerimizi ziyaret etti.

İlçe ziyaretlerini sürdüren Çanakkale İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Gökhan Baştürk, Ezine İlçe Sağlık Müdürlüğü, Ezine Yahya Çavuş Aile Sağlığı Merkezi, Seferşah Aile Sağlığı Merkezi, Ezine 1 Nolu 112 Acil Sağlık hizmetleri İstasyonu ve Ezine ilçemize bağlı Çetmi Köyü sağlık evini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyarette; Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. H. Gürkan Çoban Kamu Hastaneleri Başkan Yrd. Uzm. Dr. Yavuz Adanur da yer aldı.

Baştürk, yetkililerden sunulan hizmetlerin güncel durumu ve genel sağlık hizmetleri hakkında görüşerek bilgiler aldı.

Müdürümüz, Hekimlerimiz ve Sağlık çalışanlarımız ile sohbet ederek istek, öneri ve taleplerini dinledi. Gösterdikleri özveri ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 04/10/2022, Salı günü yayınlandı, 662 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com