DEVA’dan dikkat çeken transfer

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Memleket Partisi’nde geçtiğimiz aylarda kriz çıkmış ve istifalar birbiri ardına gelmişti. Partinin Merkez İlçe Kurucu Başkanı Bahar Atan, DEVA Partisi’ne katıldı. Atan’a rozetini, DEVA Partisi İl Başkanı Berkan Karaca takdim etti.

Memleket Partisi geçtiğimiz aylarda derin yara almıştı. İl ve Merkez İlçe yöneticileri birbiri ardına istifa etmişler, gelinen noktada Merkez İlçe ve İl Başkanı da istifalarını kamuoyuna duyurmuşlardı. Memleket Partisi’ndeki çatlak ise DEVA Partisi’ne yaradı.

Partinin kurucu Merkez İlçe Başkanı Bahar Atan, geçtiğimiz gün DEVA Partisi’ne katıldı. Atan’a rozetini ise DEVA Partisi İl Başkanı Berkan Karaca takdim etti.

Başkan Karaca, konuyla ilgili yapmış olduğu bilgilendirmede, “Memleket Partisi Çanakkale Kurucu Merkez İlçe Başkanı Bahar Atan DEVA Partisi ailesine katılmıştır.

Aynı zamanda Bahar hanımın beraberindeki arkadaşlarımızın üyeliklerini gerçekleştirip, parti rozetini takdim ettik. Kendilerine hoş geldin dileklerimi iletiyor, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 04/10/2022, Salı günü yayınlandı, 679 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com