“AK ailemize yeni üyeler kazandırdık”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti teşkilatı Küçük Kuyu’da bir dizi çalışma gerçekleştirdi. İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki heyet, çalışmaların ilk gününde Ayvacık İlçe Başkanı Fatih Kocabıyık, Küçükkuyu Belde Başkanı İsa Kırık, belde kademelerindeki yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla teşkilat toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında başlayıp iki gün süren üye ve saha çalışması yapıldı.

Üye ve saha çalışmaları kapsamında; İl Başkanı Naim Makas, İl Koordinatörü Ekrem Görçeker, İl Başkan Yardımcıları, İlçe/Belde Başkanları ve kademe teşkilatları tam kadro Küçükkuyu Beldesi’ndeki üyelerini, iş yerlerinde ve hanelerinde ziyaret ettiler.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas yapılan çalışmalar sonrası değerlendirmelerde bulundu. Başkan Makas; ‘‘Küçükkuyu Beldemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında partimize gönül vermiş, geçmişten bugüne partimize desteklerini esirgemeyen üyelerimizi ziyaret edip, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek, teşekkür belgemizi ve hediyelerimizi takdim ettik. Aynı zamanda hane ve işyeri ziyaretlerimizde AK ailemize yeni üyeler kazandırdık. 2 gün süren bu çalışma kapsamında; yaklaşık 300 hane/işyerinde, 500’den fazla üyemizi ev ve iş yerlerinde ziyaret ettik, aynı zamanda 100’den fazla yeni üye kaydı yaparak hemşerilerimizi AK ailemize kazandırdık. Bizler sahada olmaktan, hemşerilerimiz ile birlikte olmaktan mutluyuz, gururluyuz. Kutlu davamız yolunda teşkilatlarımız ile birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çalışacağımıza inancımız tamdır. 2023 hedefleri doğrultusunda, liderimizin yolunda milletine hizmet etmeye muktedir teşkilatlarımızla durmak yok, yola devam diyoruz’’ ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi


Bu haber 03/10/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 518 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com