Hem kitap okuyor hem bilet satıyor

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bankalar Caddesi’nde milli piyango satışları devam ediyor. Vatandaşlar şans oyunlarında umut arıyor. Yaşam koşulları vatandaşları bir umut olarak şans oyunlarına yöneltti. Şans oyunları bileti satan, Ramazan Gümüş tezgahın yanında kitap okurken dikkat çekti. İlk işe başladığı zamanlarda 200 bin lira ikramiye tutturan olduğunu belirtti.

Vatandaşlar şans oyunlarına yöneldi. Gümüş, insanların umut ettiğini ve şans oyunlarına yöneldiğini bilet aldığını belirtti. Bir bankadan emekli olan Gümüş, dokuz yıldır bu işte çalıştığını belirtti. Açıklamalarına devam etti.

100 bin lira, 200 bin lira gibi rakamları tutturanlar oldu”

Bilet satıcısı Ramazan Gümüş açıklamalarının devamında,” Bir bankadan emekli oldum. İş bulamayınca bu işe başladım. Dokuz yıldır bu işi yapıyorum. İlk başladığım zamanlar yüksek ikramiye tutturanlar oldu. Bana gelenlerden 100 bin lira, 200 bin lira gibi rakamları tutturanlar oldu.

Dolaylı olarak devlete katkı sağlıyoruz”

Çanakkale halkı şans oyunlarına yöneliyor. Bu dünya umut dünyası, alıyorlar. Umutsuz yaşanmaz. Dolaylı olarak devlete katkı sağlıyoruz. Vatandaşlar şansını denesin. Zararlı alışkanlıklar ile sağlığıyla oynayacağına şans oyunu oynayabilirler. Ben arada şanslarını denemelerini tavsiye ederim.Umut biterse her şey biter. Umudun bitmemesi lazım. Milli Piyango’nun dolaylı olarak bütçeye katkısı var. Sonuçta başta Milli Eğitim gibi çeşitli kurumlara çok büyük katkısı var. Ben herkese denemekte fayda var diyorum” ifadelerine yer verdi.

Cihan Peker


Bu haber 02/10/2022, Pazar günü yayınlandı, 1004 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com