Kadına Yönelik Şiddetle mücadele masaya yatırıldı

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyonu 2022 Yılı 3’üncü toplantısı, Vali İlhami Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Erkul, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Milli Eğitim İl Müdürü Ferhat Yılmaz ile ilgili Kamu Kurum Müdürleri ve komisyon üyeleri katıldı.

Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında Çanakkale İl genelinde yürütülen çalışmaların değerlendirildiği Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyon toplantısında; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Nuray Gümrükçü tarafından kadına yönelik şiddetin kadın ve çocuklar üzerindeki etkileri hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Haber Merkezi


Bu haber 30/09/2022, Cuma günü yayınlandı, 1378 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com