Siyasiler Bayramiç’te buluştu

Bayramiç’te, kapalı Pazar alanında, İda Koyun Keçi Panayırı gerçekleşti. Gerçekleşen panayırın açılışı AK Partili ve CHP’li siyasileri bir araya getirdi. Açılışa hem AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu hem de CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek katıldı.

Bayramiç’te gerçekleşen İda Koyun Keçi Panayırı yoğun ilgi gördü. İlçede kapalı Pazar alanında gerçekleşen etkinliğe siyasilerde katılım gösterdiler. Gerçekleşen etkinliğe AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Bayramiç Kaymakamı Alper Taş, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural da katıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Türkiye’nin büyümesinden herkesin gurur duyması lazım. Artık Türkiye’de sağcı-solcu kavgası yok. Bugün Türkiye’de, Türkiye’nin büyümesinden gurur duyanlar ve duymayanlar kavgası var. Türkiye’nin önünü açacağız, ülkemizi hep beraber büyüteceğiz. Halkımızın dertlerine omuz vermek için çözüm üretmek için çalışacağız. Zaman zaman rüzgar sert esiyor, essin. Rüzgara sert eserse söğüt düşünsün, çınara bir şey olmaz. O yüzden yürümeye, rüzgara rağmen dik durmaya devam edeceğiz” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, “Bayramiç’te İda Koyun Keçi Panayırı’na katıldık ve standları gezdik. Küçükbaş hayvan üreticilerimizin sorunlarını ve çözüm önerilerimizi konuştuk” paylaşımında bulundu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, “Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, İl Başkanımız, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız teşkilatlarımız ve hemşehrilerimizle İDA Koyun Keçi Panayırı’nın açılışına katıldık. Tüm üreticilerimize, hemşerilerimize bol bereketli işler diliyorum” dedi.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, düzenlenen etkinlik ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmede “İda Koyun Keçi Panayırı için Bayramiç’teydik. Şunu hiç aklımızdan çıkarmayalım ki; “Üreten, tüketen herkesin mutlu olduğu bir Türkiye için tarıma, hayvancılığa destek olmamız şart.” Bunu halk çok iyi biliyor ve yönetenlerden de üretim odaklı bir anlayış bekliyor” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 24/09/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 704 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com