Dinç bizi Avrupa’da temsil edecek

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Avrupa Taekwondo Federasyonu’nun 2022 yılı faaliyet programında yer alan ve 27-30 Eylül tarihleri arasında Arnavutluk Tiran’da yapılacak olan U21 Avrupa Taekwondo şampiyonasına kota alarak katılma hakkı kazanan Çanakkale Anafartalar Spor Kulübü’nün Milli sporcusu İrem Dinç 49 kilo da tatemiye çıkacak.

Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, “İrem’in Arnavutluk’ta çok güzel maçlar yaparak ülkemizi ve Çanakkale’mizi en iyi şekilde temsil ederek şanlı bayrağımızı dalgalandıracağı inancındayım” dedi.

Milli takım antrenörü, Taekwondo İl Temsilcisi, Anafartalar Spor Kulübü Başkanı Hasan Altunışık sözlerine şöyle devam etti: “İrem elek üstü denilebilecek, rakiplerinin çekindiği kaliteli bir sporcu. Biz de yoğun bir antrenman programıyla bu maça hazırlandık, ter döktük. Bu çalışmanın neticesini de Tiran’da tatamide alacağımız inancındayım. Benim İrem’e olan inancım tam. İnşallah İrem şampiyonluk kürsüsünde istiklal marşımızı yedi düvele dinletecek. Bizde Türkiye’de onu Avrupa şampiyonu olarak karşılayacağız.”

Haber Merkezi


Bu haber 22/09/2022, Perşembe günü yayınlandı, 288 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com