Turan; “Çarklar dönmeye devam ediyor”

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga’da bir işyeri açılışına katıldılar. Biga’da konuşan ve açıklamalarda bulunan Grup Başkanvekili Turan, hem Troya Kültür Yolu Festivali hem de Çanakkale ile ilgili genel konulara değindi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga’da işyeri açılışına katıldılar. Burada Çanakkale ile ilgili genel ve Troya Kültür Yolu Festivali ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Turan, “Çarklar dönmeye devam ediyor, bizler de vaatlerimizi yerine getirmek için durmadan çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Turan konuşmasında, “Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Mehmet Nuri Ersoy ile birlikte, bakanlığımızın öncülüğünde organizasyonu yapılan ve Türkiye’ye örnek bir proje olan Troya Kültür Yolu Festivali’nin açılışını yaptık. 10 günlük bir süre zarfında Çanakkale’mizde 40 ayrı noktada 1000’den fazla sanatçının katılımıyla 100’den fazla etkinlik yapılacak. İlk günün akşamında Anadolu Hamidiye Tabyalarında gerçekleşen konserde 25 bini aşkın hemşehrimizle beraberdik, Biga’mızda da 3 ayrı noktada etkinliklerin gerçekleşeceği bu festivali ayrıca kıymetli buluyoruz.

Ankara’daki programlarımızın ardından Cuma günü yeniden şehrimizde olacağız. Bayramiç’te gerçekleşecek olan küçükbaş hayvancılık panayırının ardından Gelibolu’muzda doğalgaz temel atma törenimizi gerçekleştireceğiz. Zaman zaman yaşanılan ekonomik sıkıntıların farkındayız ancak bunlar bizim çalışmalarımızı gerçekleştirmemize engel değil.

Çarklar dönmeye devam ediyor, bizler de vaatlerimizi yerine getirmek için durmadan çalışıyoruz. Gümüşçay ve Karabiga beldelerimizdeki doğalgaz çalışmaları başta olmak üzere Biga’mız için de hemen her konuda belediyelerimize destek olmaya, halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 20/09/2022, Salı günü yayınlandı, 316 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com