Vali Aktaş şehit aileleri ve gaziler ile buluştu

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi tarafından Gaziler günü nedeniyle Ankara İli Pursaklar ilçesinden gelen Gaziler onuruna kahvaltı programı tertip edildi.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesinin bahçesinde verilen kahvaltı programına; Vali İlhami Aktaş, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan Ecevit, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG. Yarbay Ercan Oran, Ankara İli Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, protokol üyeleri, Siyasi Parti temsilciler, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK temsilcileri, aziz şehitlerimiz aileleri, kahraman gazilerimiz ve aileleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından masaları tek tek gezen Vali İlhami Aktaş, programa katılan şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Vali İlhami Aktaş, “Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz için ne yapılsa azdır. Bizlere bu ülkeyi kanıyla, canıyla yurt edinen tüm şehitlerimize ve ahirete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 17/09/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 175 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com