Çan Belediyesi’nden İki Günlük Seminer

1 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çan Belediyesi Belediye Başkanvekili Harun Arslan’ın girişimleri ile kurum içi eğitim kapsamında, Kamu İhale Mevzuatı ve E-ihale üzerine ilgili birim ve personelleri ile  eğitim semineri gerçekleştirildi.

İhale süreci işlemleri, teklif değerlendirmeleri, mal alımı, hizmet alımı, yapım işi ihalelerine ilişkin özel hususlar, doğrudan temin, EKAP ve E-ihale konularını kapsayan seminerde; Belediye personelinin tüm ihale sürecini eksiksiz ve doğru geçirebilmesi için eğitimler verildi. Çan Belediyesi seminerlerin iki gün süreceğini açıkladı.

Belediye sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda “Belediye Başkanvekilimiz Harun Arslan’ın girişimleri ile kurum içi eğitim kapsamında, Kamu İhale Mevzuatı ve E-ihale üzerine ilgili birim ve personellerimize eğitim semineri gerçekleştirildi. İhale süreci işlemleri, teklif değerlendirmeleri, mal alımı, hizmet alımı, yapım işi ihalelerine ilişkin özel hususlar, doğrudan temin, EKAP ve E-ihale konularını kapsayan seminerde; personelimizin tüm ihale sürecini eksiksiz ve doğru geçirebilmesi amaçlanmıştır. Bu kapsamda belediye meclis üyelerimize, daire müdürlerimize, ihale komisyon üyelerimize ve personelimize; bugün ve yarın olmak üzere iki gün eğitim semineri düzenlenecektir.” İfadelerine yer verdi.

Cihan Peker


Bu haber 17/09/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 160 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com