İskenderoğlu’ndan Biga çıkarması

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.Yılı kutlamaları kapsamında, bir dizi etkinlik düzenlendl. AKP Parti Çanakkale milletvekili Jülide İskenderoğlu, düzenlenen etkinliklere katıldı. Nilüfer Gölü’nde incelemelerde bulunuldu. Biga Esnaf ve Sanatkarlar odası’na ziyaret gerçekleştirildi. Farklı etkinliklerle çalışma devam etti. Etkinliklere Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, İlçe Başkanı Nihat Borazan ve partililer katılım gösterdi.

Biga’nın düşman işgalinin kurtuluşunun 100. yılında gerçekleşen etkinliklerinde Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu yarışmalara, esnaf ziyaretlerine, fabrika ziyaretlerine katılım gösterdi. Bigalılar ile bir araya gelindi. Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, esnafın ahilik haftasını kutladı. Gerçekleşen yarışmadalarda kadınlara ödüllerini takdim etti.

Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, sosyal medya paylaşımında, Belediyemizin düzenlediği Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ‘El emeği göz nuru’ oya yarışmasında dereceye giren yarışmacılara ödüllerini verdik. Katılan tüm hemşehrilerimizi kutluyorum” ifadeleriyle gerçekleşen etkinlikte yarışmacıları kutladı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “yorulmadan çalışmalara devam ediyoruz” sözleriyle sosyal medyadan yapılan etkinliklerle ilgili bilgilendirme mesajı yayımladı.

“Nilüfer Gölü’nde incelemelerde bulunulması”

Gerçekleşen ziyaretlerin ve etkinliklerin yer aldığı bilgilendirme mesajı yayımladı. Paylaşımında,tevazu, samimiyet ve gayretle, Gönüllerin Şehri Biga için Ak Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu , İlçe Başkanımız Nihat Borazan , teşkilat mensuplarımız ve meclis üyelerimiz ile durmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz; Ak Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, İl Başkan Yardımcımız Ünsal Dirlik, İlçe Başkanımız Nihat Borazan ve teşkilat mensuplarımız ile Nilüfer Gölü’nde incelemelerde bulunulması, sözleriyle gerçekleşen çalışmaları paylaştı.

“İÇDAŞ fabrikamızın tarımsal araştırma merkezine ziyaret”

Başkan Erdoğan açıklamalarının devamında, “Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından birisi olup bölgemizin ekonomisine, kalkınmasına ve istihdamına büyük katkı sağlayan İÇDAŞ fabrikamızın tarımsal araştırma merkezine ziyaret,Parion Antik Kenti’nde incelemelerde bulunulması, Biga Esnaf Ve Sanatkarlar Odası’na ziyaret, Biga’mızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100.Yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen, 50 Yıllık çiftlerin bir araya geldiği “Gönül Gönüle Bir Ömür” “El Emeği Göz Nuru” oya yarışması “Mutfağın Patronları” yemek yarışması etkinliklerine belediye meclis üyelerimiz ile birlikte katılım.Çarşı içi esnaflarımıza ziyaretleri” ifadeleriyle gerçekleşen etkinlikleri sıraladı.

Cihan Peker


Bu haber 16/09/2022, Cuma günü yayınlandı, 287 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com