Başkan Makas; “İlk günkü aşkla çalışıyoruz”

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki heyet, Bayramiç ilçesine çıkarma yaptı. Bayramiçli vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Makas, esnaflar ile de görüşerek talep ve önerileri dinledi. Bayramiçlilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Makas; “21 yıl önce çıktığımız bu kutlu yolda ilk günkü aşk ve heyecanla milletimiz için bir sonraki günümüzde hep daha fazla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlçe ziyaretlerine devam eden AK Parti İl Başkanı Naim Makas önderliğindeki heyet, Bayramiç ilçesinde ayak basmadık yer bırakmadı. AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, İl, Gençlik, Kadın ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Bayramiç ilçesinde bir dizi ziyaret ve görüşmeler gerçekleştirdi.

AK Parti Bayramiç İlçe Başkanı Sadettin Arslan’ın da bulunduğu ziyaretler kapsamında Başkan Makas, ilçede hizmet veren pazar esnafının yanı sıra çarşı esnafı ile bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Makas, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu. Esnafın talep ve önerileri dinleyerek notlarını alan ve ilçede yaşayan hemşehrileriyle uzun süre sohbet eden Başkan Makas, partisinin çalışmaları hakkında da detaylı bilgi verirken, İl Yöneticileri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ise ilçede bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Bayramiç ilçesi ziyaretiyle ilgili bilgi veren AK Parti İl Başkanı Naim Makas; “Bayramiç ilçe programımız kapsamında; pazar, çarşı ve esnafımızı ziyaret ederek sohbet edip hayırlı işler diledik. İl Yöneticilerimiz, Kadın Kollarımız ve Belediye Meclis Üyelerimiz ise hane ziyaretlerini gerçekleştirdi. İl Kadın Kolları Başkanımız Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Uysal, İlçe Başkanımız Saadettin Arslan, Belediye Meclis Üyelerimiz, il, Gençlik, Kadın ve İlçe Yöneticilerimiz ile kentimizin oksijen ve meyve deposu Bayramiç ilçemizde ziyaretler gerçekleştirdik. AK kadrolarımızla adım adım Çanakkale’yi arşınlamaya, hemşehrilerimiz ve teşkilatlarımızla buluşmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

İlk günkü aşk ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz”

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, ilçedeki ziyaretlerinin ardından Bayramiç Daraltılmış Danışma ve İstişare Toplantısı’na katıldı. Ülke gündemi ve parti çalışmalarının ele alındığı toplantıya ilişkin bilgi veren Başkan Naim Makas; “Daraltılmış Danışma ve İstişare Toplantılarımıza Bayramiç ilçemizle devam ettik. Çalışma programlarımız içerisinde İl/İlçe teşkilatlarımızla, danışma ve istişare toplantılarımızı gerçekleştiriyor, notlarımızı alıyoruz. 21 yıl önce çıktığımız bu kutlu yolda ilk günkü aşk ve heyecanla milletimiz için bir sonraki günümüzde hep daha fazla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Haber Merkezi


Bu haber 14/09/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 109 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com