Turan; “Üniversitemiz ilim ve bilim yuvası”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’ı ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin konuşan Turan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin şehrin göz bebeği olduğunu vurgulayarak; “Üniversitemiz, ülkemizin ve Çanakkale’mizin ilim ve bilim yuvası. Yapılan ve gerçekleştirilecek olan yatırımlar konusunda bize düşen ne varsa her zaman desteklemeye gayret ediyoruz. ÇOMÜ, gerek bilimsel anlamda gerekse diğer alanlarda her geçen gün üzerine koyarak büyüyen geniş bir aile. Biz de bu ailenin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Bugün 20 fakülte, 1 enstitü, 13 MYO, 3 yüksekokul, 1 devlet konservatuarı bulunuyor. Her geçen gün büyüyen bir üniversitemiz var. Ziyarette artan öğrenci sayımız, derslik ve diğer ihtiyaçlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. İnanıyoruz ki üniversitemiz marka kimliğini güçlendirmeye devam edecek” dedi.

Ziyarette, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Erkul, Prof. Dr. Okhan Akdur, Prof. Dr. Pelin Kanten ve Genel Sekreter Ayhan Monus da hazır bulundu. Ziyaret sonunda karşılıklı hediye takdimi gerçekleştirildi.

Haber Merkezi


Bu haber 12/09/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 200 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com