“Çanakkale halkından destek bekliyoruz”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

2022-2023 sezonu için iddialı ekipler arasında bulunan, Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol takımı VakıfBank ile ilk hazırlık maçına çıktı. Belediyespor kadın voleybol takımı  2022-2023 sezonunda Voleybol 1.Lig’de mücadele edecek. Maç hızlı başlarken Belediyespor’un oyuncularının kondisyonlu olduğu görüldü. Çanakkale Belediyespor bu sezon altyapıdan, 4 sporcuyu A takıma yükseltti. Belediyespor Başantrenörü Vedat Mekik bu sezon daha mücadeleci bir takım olacağını belirtti.

Çanakkale Belediyespor çalışmalarını hızlandırdı. Antrenör Vedat Mekik, hazırlık başlarıyla eksiklerin görüldüğünü ve ona göre çalışmalar yapıldığını belirtti. İlk maçta takımdan memnun olduğunu belirtti.

Çanakkale Belediyespor antrenörü Vedat Mekik,” Geçen sene bizim için başarısız bir sezon geçti. Geçen seneki başarısızlığımızı bu sene başarılı olarak unutturmak istiyoruz” dedi.

Mekik, Gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

“Eksikliklerimizi görerek çalışmalarımıza devam edeceğiz”

Çanakkale Belediyespor antrenörü Vedat Mekik,” Yaklaşık bir aydır çalışıyoruz. Bu çalışmaların meyvesini toplamak içi hazırlık maçları düzenliyoruz. Dün VakıfBank ile ilk hazırlık maçına çıktık. Bugün ikinci hazırlık maçımıza çıkıyoruz. Maçlardan sonra oturacağız eksikliklerimizi görerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ekim’in 22’sine kadar vaktimiz var. İlk maçımız Karşıyaka ile olacak o zamana kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

“Gerekli olan transferleri yaptık”

Dün güzel bir sonuç aldık. Oynanan oyundan gayet memnunum. Üzerine koyarak gayretle çalışacağız. Gerekli olan transferleri yaptık. Dört oyuncumuzu alt yapıdan yükselttik. On dört kişilik bir kadro yarattık. Bu on dört kişilik kadroda verim alabileceğimiz en iyi dört oyuncumuzu sahaya sürmek amacımız olacak. Amacımız öncelikle iyi voleybol oynamak ve Çanakkale seyircisine iyi voleybol izletmek olacak. Ondan sonrası başarı için biz de varız diyeceğiz. İddiamız devam ediyor.

“Altyapıya önem veren bir antrenörüm”

Geçen sene bizim için başarısız bir sezon geçti. Geçen seneki başarısızlığımızı bu sene başarılı olarak unutturmak istiyoruz. Ben 4 sezondur bu takımın başındayım. Altyapıya önem veren bir antrenörüm. Her yıl 3 veya 4 oyuncumuzu a takıma çıkartarak bunu göstermiş oluyoruz. Onlara şans veriyoruz. Onların yükselmesini oyun olarak ileri gitmelerini sağlıyoruz. Ablalarıyla beraber ilerlemelerini istiyoruz. Çanakkale halkından destek bekliyoruz. Bu sene daha mücadele eden daha keyifli bir Çanakkale Belediyespor’u Çanakkale halkına izlettirmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Tunahan Ünsal – Cihan Peker


Bu haber 11/09/2022, Pazar günü yayınlandı, 387 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com