ÇOMÜ’ye 5 Madalya

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin 5 patenti, İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda madalyaya layık görüldü.Değerlendirmeler ISIF22’de uluslararası jüri tarafından yapıldı. Buluş Fuarına Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Okhan Akdur katılım gösterdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu, Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu(IFIA), Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı(WIPO), Avrupa Patent Ofisi (EPO) ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfının destekleri ile bu yıl 7.si düzenlenen gerçekleştirilen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı ISIF22’ye Üniversitemiz, portföyündeki 6 patent ile katıldı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Okhan Akdur’un katılım gösterdiği Buluş Fuarı bu yıl, TEKNOFEST etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), ISIF22’de uluslararası jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda üniversitemizin 5 patenti madalyaya layık görüldü. Bu başarıda büyük emeği olan buluşçularımızı tebrik ederiz” ifadeleriyle buluşçuları tebrik etti.

Haber Merkezi


Bu haber 10/09/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 150 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com