ÇOMÜ planlamayı yaptı

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) kalite güvencesi çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirilmesi ve yeni faaliyetlerin planlanması amacıyla kalite güvence komisyonu toplantısı Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirildi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, üniversitemiz akademik birimleri bünyesinde 2021 yılına yönelik gerçekleştirilmekte olan Özdeğerlendirme Raporları ve Kurum İç Değerlendirme Raporlarının incelenmesi ve iyileştirilmesi sürecinin önemine vurgu yaparak, komisyon olarak bu süreçte birimlerimize destek verilmeye devam edileceğini belirtti.

Toplantıya ÇOMÜ Rektör Yardımcısı ve Kalite Güvence Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Pelin Kanten, ÇOMÜ Kalite Güvence Üst Komisyonu Üyeleri, İç Paydaş Danışma Kurulu Üyeleri, Ölçme ve Değerlendirme Danışma Kurulu Üyeleri ve Kalite Güvence Ofisinde görevli personel katıldı.

Toplantıda kalite süreçlerinin daha çok içselleştirilmesine katkı sunmak için iç ve dış paydaş toplantıları ile üniversitemiz tüm akademik ve idari personeli ile öğrencilerine yönelik oryantasyon programlarının planlanması kararlaştırıldı. Toplantı, komisyon üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

Haber Merkezi


Bu haber 10/09/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 174 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com