“Tarımın önemi her geçen gün artıyor”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu 5. Çanakkale Tarım Fuarına katılarak sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

7-10 Eylül tarihlerinde üyemiz Agonya Fuarcılık organizasyonunda Çanakkale/Kepez Pazar yerinde gerçekleştirilen Tarım Fuarının açılışında, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

5. Çanakkale Tarım Fuarı hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman; “İlimizin öncelikli sektörlerinde ilk sırayı tarım ve tarıma dayalı sanayi alıyor. Çanakkale’nin tarıma dayalı sanayii ve üretimi her geçen gün üzerine koyarak büyümeye devam ediyor. Küresel iklim krizinin etkisini arttırdığı dünyamızda tarımın önemi her geçen gün artıyor. Bu yıl beşincisi düzenlenen Çanakkale Tarım Fuarı’nın sektör temsilcilerimiz için yeni teknolojilerin ve yeni üretim modellerinin yerinde görülerek, verimliliklerine ve üretim maliyetlerine olumlu katkı sağlamasını ve Çanakkale’mizin de en kısa sürede gerçek bir fuar alanına kavuşmasını temenni ediyorum” dedi.

ÇTSO Yönetim Kurulu temsilcileri Fuarda stant açan firmaları ziyaret ederek başarılı ve bereketli bir fuar geçirmelerini diledi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/09/2022, Perşembe günü yayınlandı, 307 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com