Kolin’de bayrak değişimi

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’nin 5 yıldızlı oteli olan Kolin Hotel’in yeni Genel Müdürü, Hilton markasında uzun yıllar görev yapmış, uluslararası deneyime sahip yönetici Halil Ertan oldu. Görevine yeni başlayan Ertan ile röportaj gerçekleştirdik. Pandemi sonrası oluşan tabloyu ve Çanakkale turizmini değerlendirdik.

Çanakkale’nin büyük otellerinden olan, 5 yıldızlı Kolin Hotel’de bayrak değişimi yaşandı. Genel Müdür Mehmet Satar’ın yerine göreve Genel Müdür Halil Ertan geldi. Ertan ile röportaj gerçekleştirdik ve turizmi, Çanakkale’nin potansiyelini değerlendirdik.

“Başarı sağlamak için birlikte ne kadar verimli çalışırsak şehre o kadar katkı sağlayacağını düşünüyorum.”

Ertan, “Çanakkale turizmine hem iç pazarda, hem de uluslararası platformda yön veren, Çanakkale’nin simgesi haline gelmiş bir otelde liderlik görevini üstlenmek benim için büyük bir gurur. Bu güzide şehrin turizmine katkı sağlamak için var gücümle çalışacağım. Başarı sağlamak için birlikte ne kadar verimli çalışırsak şehre o kadar katkı sağlayacağını düşünüyorum.

“Çanakkale için İstanbul’un arka bahçesi gibi diyebiliriz”

Çanakkale’nin İstanbul’dan besleneceği çok ciddi alanlar var. Köprünün açılmasıyla beraber İstanbul Çanakkale arası ulaşım oldukça kolaylaştı. Çanakkale için İstanbul’un arka bahçesi gibi diyebiliriz. Pandemiyle birlikte seyahat kısıtlamalarına maruz kalan insanlar yakın dönemde ciddi turizm faaliyetleri gösterdiler. Bu ivme devam ediyor ve biz de bu ivmeyi Çanakkale için avantaja çevirmek istiyoruz.

“Çanakkale bir turizm kentidir”

Çanakkale Uluslararası arenada ciddi yeri olan, stratejik öneme sahip bir turizm kentidir. Herkesin merak ettiği, henüz ziyaret etmeyenlerin bile dilinde olan bir şehirdir. Türkiye’nin en yaşanılabilir kentleri sıralamasında ilk 5’te yerini almıştır. Çanakkale’de bulunmaktan ve Kolin Hotel ailesinin bir parçası olmaktan son derece memnunum.” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/09/2022, Perşembe günü yayınlandı, 569 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com