Çanakkale’de uluslararası yaz okulu düzenlenecek

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

An Innovative Case-to-videostory Approach in Entrepreneurial Education başlıklı, 400.000 Euro bütçeli AB Erasmus+ Projesi kabul edildi. 2024 yılının yaz aylarında Çanakkale’de uluslararası bir yaz okulu gerçekleşecek.

Bulgaristan’dan Veliko Turnovo Unıversıty St St Cyrıl And Methodıus Üniversitesinin yürütücü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin de ortak olduğu projede Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Boz, İletişim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hülya Önal, Dr. Öğr. Üyesi H.Çağlar Doğru, Öğr. Gör. Gökhan Akça ve Ayvacık Meslek Yüksekokulu’ndan Öğr. Gör. Tarık Yalçınkaya yer alıyor.

Projenin diğer ortak kurumları ise Polonya’dan Akademıa Morska W Szczecınıe Am ve Science4People Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością , Finlandiya’dan Tampereen Ammattıkorkea Koulu Oy, Portekiz’den Unıversıdade De Aveıro ile Almanya’dan Unıversıtaet Leipzig oldu.

Eylül 2022 – Temmuz 2025 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 400.000 Euroluk projede, girişimcilik eğitiminde yenilikçi içeriklerin oluşturulması hedefleniyor. Proje kapsamında, 2024 yılının yaz aylarında Çanakkale’de uluslararası bir yaz okulu gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi


Bu haber 08/09/2022, Perşembe günü yayınlandı, 219 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com