“Bütün sığınmacı ve kaçaklar gidecek”

4 hafta önce Güncel Manşet Video
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz günlerde sığınmacıların, Zafer Partisi Genel Başkanına ve Zafer Partililere dava açması gündeme oturdu. Sığınmacıların sosyal medyada örgütlendiğini iddia eden Zafer Partisi basın açıklamasında bulundu.

Zafer Partisi İl Başkanı Hasan Demir, Pervasızlıkta çığır açan sığınmacılar, ülke bütünlüğümüz için verdiğimiz mücadeleden rahatsız olmuş, Başta Genel Başkanımız Ümit Özdağ ve bizlerin tutuklanması için kamuoyu oluşturma amacıyla 12-17 Eylül tarihleri arasında iş bırakma eylemi hadsizliğini dahi göstermeye cesaret etmişlerdir” ifadelerine yer verdi.

Başkan Demir açıklamalarının devamında,” Genel Başkanımızın Ağustos ayı içerisinde yapmış olduğu basın açıklamalarına, her ne kadar belli kurumlar tarafından manipüle edilmeye çalışılsa da, ülkemiz genelinde yaşayan kaçak ve geçici sığınmacı sayısının 13 milyonu bulduğu, bunların bir buçuk milyonu Suriyeli olmak üzere yaklaşık 1.9 milyonuna kanunsuz şekilde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı verildiğini beyan etmiştir. Bu rakamlar göstermektedir ki ülkemiz sessiz falan değil aleni olarak istilaya uğramaktadır.

Pervasızlıkta çığır açan sığınmacılar, ülke bütünlüğümüz için verdiğimiz mücadeleden rahatsız olmuş, Başta Genel Başkanımız Ümit Özdağ ve bizlerin tutuklanması için kamuoyu oluşturma amacıyla 12-17 Eylül tarihleri arasında iş bırakma eylemi hadsizliğini dahi göstermeye cesaret etmişlerdir.

100 yıl önce verdiğimiz mücadele “Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” düsturundan hareketle, yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. Türk Milleti’nin istiklalini başkalarına bırakmayacak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk çizgisinde ilerlemeyi sürdüreceğiz. Zafer Partisi gelecek bütün sığınmacı ve kaçaklar gidecek. Ne Mutlu Türk’üm Diyene” ifadelerine yer verdi.

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 08/09/2022, Perşembe günü yayınlandı, 218 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com