“Atılan her gol fidan olsun”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Belediye birimleri arasında halı saha turnuvası gerçekleşti. Turnaya dün tüm heyecanıyla başladı. Çok sayıda izleyici katılım gösterdi. Kadın sporcular turnuvada dikkat çekerken, oyuncu değişikliği hakkı sınırlı tutulmadı. Turnuvaya Belediye Başkanvekili İrfan Mutluay da katılım gösterdi.

“Atılan her gol fidan olsun, İzmir’in Dağları’nda çiçekler yine açsın” sloganı ile düzenlenen turnuvada 16 Eylül 2022 Cuma günü düzenlenecek final maçının ardından, turnuva boyunca atılan her gol için TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulunulacak.

Hastanebayırı Spor Kulübü sahasında gerçekleştirilen açılış maçında, Başkanvekili İrfan Mutluay orta sahada sporcularla paslaşarak tüm sporculara başarılar diledi. Santra ile turnuvayı başlattı. Penaltı vuruşunu gole çevirdi ve izleyenler tarafından alkış topladı.

Birimlerin arasında başlayan mücadele dostluk içerisinde geçti. Seyir zevki yüksek maçlar gerçekleşti. Turnuvada her gün iki maç oynanacak. Belediye birim çalışanları sosyalleşirken, vatandaşlar da turnuvayı izleyerek, bu etkinliğin anlamlı olduğunu belirttiler.

Hastanebayırı Spor Kulübü sahasında gerçekleştirilen açılış maçına Belediye Başkan Vekili M. İrfan Mutluay, İda Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Akgül, TEMA Vakfı Temsilcisi Onur Arslan ve Türkiye Ormancılar Derneği Temsilcisi Murat Can ile STK temsilcileri, belediye personelleri katıldı. Bu yıl, “Atılan her gol fidan olsun, İzmir’in Dağları’nda çiçekler yine açsın” sloganı ile düzenlenen turnuva, açılış konuşmaları ile başladı. Açılışta ayrıca bu yıl kaybettiğimiz çalışma arkadaşımız Murat Özkan (Paşa Murat) da anıldı.

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 07/09/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 355 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com