Yepyeni bir dernek kapılarını açtı

9 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, Biga İlçesi Kemer köyünde faaliyet gösteren Parion Kemer Kültür ve Turizm Derneği hizmet binası açılış törenine katıldı.

Parion Kemer Kültür ve Turizm Derneği hizmet binası açılış törenine; Vali İlhami Aktaş, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Parion Kemer Kültür ve Turizm Derneğini Başkanı Hilmi Çetinler, siyasi parti temsilcileri, il genel meclis üyeleri, il müdürleri, muhtarlar, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Parion Kemer Kültür ve Turizm Derneği hizmet binası açılış töreninde, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Parion Kemer Kültür ve Turizm Derneğini Başkanı Hilmi Çetinler tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi, Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve protokol üyeleri ile birlikte kesildi.

Haber Merkezi


Bu haber 01/09/2022, Perşembe günü yayınlandı, 353 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com