Pes Artık!

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi tarafından hizmete sokulan bebek emzirme kabinlerinin uğradıkları saldırı boyut atladı. Geçtiğimiz günlerde kapılar levye ile kırıldı. Kabinler içerisinde konaklandı ve kart okuyucu sistem bozuldu.

Çanakkale Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda, şehrin en işlek bölgelerine Bebek Bakım ve Emzirme Kabinleri yerleştirildi. Kabinler Halk Bahçesi, Golf Aile Çay Bahçesi, Cumhuriyet Meydanı gibi alanlarda yer alıyor.

Öğrenildiğine göre, geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Meydanı ve Halk Bahçesi’nde bulunan kabinler deyim yerindeyse saldırıya uğradı. Kabinlerin kapıları levye ile kırılırken, kart okuyucu sistem bozuldu ve tuşlar yerinden söküldü. Klimalar açık bir şekilde bırakılırken, kabinlerin içerisinde konaklandığı görüldü.

Kabinlerin kapılarına “Geçici bir süre arıza nedeniyle hizmet verilememektedir” yazılırken, arızalar ise giderildi. Ekipler tarafından yapılan çalışmalar neticesinde, arızalar giderildi, kapılar yenilendi ve tuş takımlarının yerlerine yenileri yerleştirildi.

Kabinler tekrar kullanıma alınırken, kabinlerin başına gelenler ise pes artık dedirtti.

Tunahan Ünsal


Bu haber 31/08/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 403 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com