Kabul Töreninde bayraklar dalgalandı

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında Kahraman Türk Ordumuzun en büyük zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yıldönümünde kabul töreni yapıldı.

Çanakkale Valiliği tarafından Subay Orduevi’nde verilen 30 Ağustos Zafer Bayramı Kabul Töreninde davetliler Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş tarafından karşılandılar.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kabul Törenine; AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, 2. Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan Ecevit, Çanakkale Belediye Başkanvekili Süleyman Canpolat, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, Vali Yardımcıları Ali Muhiddin Varol ve Hakkı Uzun, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran, kaymakamlar, Çanakkale Baro Başkanı Av. Soner Aydın, Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Gülşen Uz, Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sebahat Korkmaz Demir, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Muharrem Şahin, siyasi parti temsilcileri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, il müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit aileleri, muharip gaziler, askeri ve mülki erkan, kamu kurum ve kuruş temsilcileriyle toplumun her kesiminden davetliler katıldı.

Haber Merkezi


Bu haber 31/08/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 192 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com