Akçansa’ya uluslararası ödüller

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Akçansa, yenilikçiliği merkeze alan ve çalışanlarının gelişimi için hayata geçirdiği gelecek odaklı çalışmaları ile global arenada prestijli ödüllerin sahibi oldu. Kurum, öncü insan kaynakları uygulamaları ile ‘Stevie Awards For Great Employers’ programında 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 4 ödül kazandı.

Akçansa uluslararası düzeyde saygın araştırma ve analiz firmalarından olan Brandon Hall’un ‘İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri’ kapsamında ‘İş’in Geleceği’ projesi ile iki farklı kategoride altın ve gümüş ödülün sahibi olarak önemli bir başarıya imza attı.

Şirket, ‘Stevie Awards For Great Employers’ programında bir altın, iki gümüş ve bir bronz ödüle layık görülmesinin yanında, Brandon Hall ‘İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri’ kapsamında da altın ve gümüş ödül kazanarak uluslararası seviyede 6 önemli ödülün sahibi oldu.

En büyük gücümüz sahip olduğumuz insan kaynağı”

Akçansa Genel Müdürü M. Zeki Kanadıkırık uluslararası alanda kazandıkları saygın ödüllere ilişkin şunları söyledi; “Yaşadığımız değişim ve dönüşüm çağında, tüm çalışmalarımızın merkezinde insana yer vermek; yenilikçi bir anlayışla geleceğin iş dünyasına bugünden hazırlanmak en büyük önceliğimiz. Bu yönde tüm çalışanlarımızın katkı ve katılımlarıyla uygulamaya aldığımız projeler ile uluslararası önemli platformlardan ödüller kazanmaktan mutluluk duyuyoruz. Yarınlar için en büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğu inancıyla değer oluşturan projelere imza atmaya devam edeceğiz”.

Haber Merkezi


Bu haber 31/08/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 161 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com