Başkanlar yan yana

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu görüş alışverişinde bulundu. Görüşmede Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman ve Berkin Karaca ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundular.

Görüşme ile ilgili bilgi veren Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu : “ Hepimiz Ülkemizin manevi başkenti Çanakkale’ye hizmet etmek için çalışıyoruz. Hizmet için görev yapan her kurum ile de istişare halindeyiz. Meslek Komitelerimizden, üyelerimizden gelen sorunları ve çözüm önerilerimizi iletiyor takibini yapıyoruz. Biz kanun koyucu değiliz, lobicilik yapar takip ederiz. Bunlar da konuşarak görüşerek olur. Sayın Belediye Başkanımıza bu bağlamda ulaşımdan inşaat ruhsatlarına, üyelerimizin Belediye ile kesiştiği her konuda taleplerimizi aktardık. Özellikle yıkılan kamu binaları yerine bina yapılmaması, yeşil alan olarak halkın kullanımına bırakılması yönünde görüşlerimizi tekrarladık.

Çanakkale’yi sözde değil özde sevmek gerekiyor”

Burada doğmadım ama burada yaşıyorum, nasipse mezarım da burada olacak. Burada iş yapan ,burada iş veren aş veren herkes Çanakkale’lidir. Çanakkale’yi sözde değil özde sevmek gerekiyor. Bu anlayış ile tüm yerel paydaşlarımız ile işbirliğimiz sürecektir” dedi.

Tunahan Ünsal

 


Bu haber 25/08/2022, Perşembe günü yayınlandı, 244 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com