Servisçiler dertli

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Servis taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren ÇTSO üyeleri, sektörde yaşadıkları sorunlarını ve çözüm önerilerini görüşmek üzere ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde bir araya geldi. Servis taşıyıcıları sorunlarını ÇTSO’da dile getirdi.

ÇTSO taşımacılık sektörü Meslek Komite Başkanı Sezer Güner ile çok sayıda sektör temsilcisinin yer aldığı toplantı hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “İlimizin ulaşım ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayan sektör temsilcilerimizle bir araya gelerek ticari faaliyetleriyle ilgili yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini görüştük.

Özellikle 2022-2023 eğitim ve öğretim dönemi öncesinde bir araya gelerek okul servislerimizin de taleplerini dinledik. Üyelerimiz tarafından toplantıda gündeme getirilen konuları hem yazılı hem de sözlü olarak ilgili makamlara ileterek, İl Trafik Komisyonunda değerlendirilmesi için çalışacağız. Toplantımıza katılarak katkı sağlayan ulaşım sektörü temsilcilerimize ve organizasyonu sağlayan Komite Başkanımız Sezer Güner’e teşekkür ediyorum” dedi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 23/08/2022, Salı günü yayınlandı, 654 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com