İskenderoğlu’ndan saha çıkarması

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, son günlerde saha çalışmalarına hız verdi. İlçelerde katıldığı programlarda, Pazar alanlarına ziyarette bulunan, esnaflarla görüşen ve sık sık notlar alan İskenderoğlu, Gelibolu’da da adeta çıkarma yaptı.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Gelibolu’da bir açılış programı için bulundu ve ilçede bir dizi ziyaret yaptı. Bu ziyaretlerde özellikle esnaflar ile görüşen ve incelemelerde bulunan İskenderoğlu, programı ile ilgili “İlçemizin markalarından Selahattin Kemerli konservelerini ziyaret ederek işletmeci Aygül Kemerli Ersoy ile görüştük. Kültür değerlerimizden birisi olarak gördüğümüz tuzlu balık-konserve üreticiliğinin dünyaya açılmasını istiyoruz. Kadın girişimcilerimizi destekliyoruz.

Gelibolu Öncü Kadın Üretim Kooperatifini ziyaret ederek Yasemin Çat ve üretici kadınlarımızla görüştük. Kadın kooperatifi çalışmalarımızdan, hibe ve desteklerimizden bahsettik. Üreten, çalışan, istihdam oluşturan kadınlarımızın her zaman yanındayız” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 21/08/2022, Pazar günü yayınlandı, 232 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com