Halk Dansları Festivali programla açıldı

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş ve AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik ve Spor Kulübü (ÇAFAD) ev sahipliğinde düzenlenen 10’uncu Uluslararası Troya Halk Dansları ve Müzik Festivali açılış programında katıldı.

Açılış programına ; Vali İlhami Aktaş’ın yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, Çanakkale Folklor Araştırma Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Selim Yazan, kurum müdürleri ve davetliler katıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde gerçekleşen açılış porgramında, ilimize gelen misafirler ile bir araya gelen Vali İlhami Aktaş, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirler ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Misafirlerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali İlhami Aktaş, 10’uncu Uluslararası Troya Halk Dansları ve Müzik Festivalinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, başarılarının daim olması temennisinde bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 20/08/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 191 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com