Vali Aktaş anma programına katıldı

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi tarafından 17 Ağustos 1999 yılı Gölcük depreminde nöbet esnasında Şehit düşen Astsubay Necdet Berke ve 17 Ağustos depremi şehitlerimizi anma programı gerçekleştirildi.

Eski İskelede düzenlenen programa; Vali İlhami Aktaş, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan Ecevit, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Muharrem Şahin, Şehit aileleri, Gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve yapılan duaların ardından konuklara pişi ikram edildi.

Program öncesinde Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Muharrem Şahin, şehit aileleri ve gazilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

Vali İlhami Aktaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Muharrem Şahin ve üyelerine teşekkür ve şükran duygularını ifade etti.

Haber Merkezi


Bu haber 19/08/2022, Cuma günü yayınlandı, 146 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com