İskenderoğlu; “Dokunmadık gönül bırakmadık”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, geçtiğimiz gün Biga’da temaslarda bulundu. Pazar alanında hem esnaflarla hem vatandaşlarla istişarelerde bulunan İskenderoğlu, “Sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmadık” dedi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga’da gerçekleştirdiği program ile ilgili “Çarşamba pazarında, pazar esnafımız ve hemşehrilerimizle bir aradayız. İl Başkanvekilimiz, İlçe Başkanımız, Belediye Başkanlarımızla birlikte, sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmadık” ifadelerini kullandı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile Pazarda vatandaşlarla istişarelerde bulundu. Başkan Erdoğan yaptığı bilgilendirmede “Biga’mızda her bir gönülde yer edinebilmek için durmadan yorulmadan çalışıyoruz.

AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, AK Parti İlçe Başkanımız Nihat Borazan, Karabiga Belediye Başkanımız Ahmet Elbi, ilçe yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz ve eşim Feride Erdoğan ile beraber Biga Kapalı Pazaryeri’nde ekonomimizin en temel yapı taşı olan esnaf kardeşlerimiz ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Talep ve önerilerini can kulağıyla dinledik, notlarımızı aldık.

Gönüllerin Şehri Biga ya hizmet etmek için çıktığımız bu yolda mesai arkadaşı olarak birlikte çalıştığımız muhtarlarımızı dernek binalarında ziyaret ederek istişarelerde bulunup taleplerini dinledik.

Güler yüzleri ve hoş muhabbetleri ile içimizi ısıtan muhtarlarımıza, hemşehrilerimize, esnaflarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gönüllerin Şehri Biga için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 18/08/2022, Perşembe günü yayınlandı, 279 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com