Tadilattan önce açılış

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Açıldı, açılıyor diye neredeyse papatya falı açılan Çanakkale Hilton Oteli’nin bir alt segmenti olan Double Tree By Çanakkale’nin dün resmi açılışı gerçekleştirildi. Çatı imarlı olan Otel inşaatının yetkililerin bilgisi dahilinde önümüzdeki günlerde imar tadilatı yapılarak, uygunluk belgesi eksiğinin de giderileceği öğrenildi.

Vali İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan başta olmak üzere devlet ve kent protokolünün katıldığı görkemli törende katılımcılar, birbirleri ile sohbet ederken, otelin güzelliği karşısında da etkilendiklerini dile getirdiler.

Eski ismi ile Köy Hizmetleri Lojmanları ve iş makinelerinin kademesi üzerine yapılan otel inşaatı uzun süre kent gündemini meşgul etmişti.

Çanakkale’ye yeni bir soluk getirecek olan imtiyazlı otelin kadrosunu da tamamladığı, kentliye yeni bir iş alanı sunduğu vurgulandı. Bu arada trafik akışı açısından ana arterde bulunan otelin bu yoğunluğu etkileyip etkilemeyeceğini de yaşayarak göreceğiz. Double Tree By Çanakkale işletmecilerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiriz.

Güngör Yıldız


Bu haber 17/08/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 730 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com