İki doğru hareket

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İl Genel Sekreteri olarak uzun süredir görevde bulunan Abdullah Köklü’nün Bakırköy’e tayin edilmesinin ardından gözler yerine kimin geleceği konusunda çevrilmişti. Genel Sekreterlik koltuğu için bir çok isim gündeme getirilirken, atamanın gerçekleşmek üzere olduğu öğrenildi.

Öğrenildiğine göre Çanakkale’deki siyasi irade ardı ardına iki olumlu harekete imza atmaya hazırlanıyor. İlk olumlu hareket hizmetleri ve daireyi ikiye bölmeyi başaran Abdullah Köklü’nün tayin edilmesi olarak yorumlanırken, ikinci olumlu hareket de Celil Sezgin’in yerine geçici görevle getirilecek olması.

Bayramiç Belediyesi’nde zabıta memuru olarak göreve başlayan Celil Sezgin, dönemin Genel Sekreteri Ayhan Gider, tarafından İl Özel İdaresi’nde göreve başlatılmıştı.

Celil Sezgin’in vekil olarak göreve devam ettirilmesinde en büyük etkenin bölgeyi ve yapılan işleri bilmesi, hizmetlerin aksamaması için bilen birisi ile seçime kadar devam edilmesi olarak yorumlandı. İl Genel Sekreterliği için bu arada bir kaç isim ile de görüşüldüğü ve olumsuz yanıt alındığı da belirtildi.

Güngör Yıldız


Bu haber 17/08/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 1442 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com