Başkan Gökhan; “İnsanları mutlu etmeye çalışıyoruz”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesinin üstlendiği ve kent gönüllülerin destek verdiği aşure ikramı gerçekleşti. Muharrem ayının sonlarına gelirken 3 farklı noktada vatandaşlara aşure dağıtıldı. Vatandaşların yoğun katılım gösterirken, Cuma Pazarı’nda kısa kuyruklar oluştu. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Belediye Başkan yardımcıları aşure ikramına katılım gösterdi. Gerçekleşen aşure dağıtımında CHP tam kadro olarak sahadaydı. Başkan Gökhan aşure ikramında bulunmadan önce pazarda esnaf ve vatandaşlarla yakın temasa geçti.

Aşurede bulunan ürünlerin kooperatiften alındığını belirten Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan açıklamasında, “Geleneksel aşure dağıtımımız devam ediyor. Muharrem ayının sonuna geldik, yeni yıllarda da hep beraber aşureler dağıtmak nasip olsun. Herkese afiyet olsun.

Aşuremizin ürünlerini kooperatiften aldık”

Bu yıl 3 farklı noktada aşure dağıtımımız var. Bu şekilde insanları mutlu etmeye çalışıyoruz. Aşuremizin ürünlerini kooperatiften aldık. Halk bakkalımızın ürünleri onun için her şey yerli ve milli” ifadelerine yer verdi.

Tunahan Ünsal -Cihan Peker


Bu haber 16/08/2022, Salı günü yayınlandı, 233 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com