AK Parti 21.yıldönümünü sahada kutladı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti 21. kuruluş yıldönümünü kutladı. Kuruluş yıldönümünde AK Parti teşkilatları olarak sahada aktif çalışmalar gerçekleştirildi. Çanakkale’de hastane ziyaretleri ve farklı noktalarda aşure ikramlarında bulunuldu. AK Parti’nin 21 yıl. Dönümü kutlamalarında, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, sosyal medyada bir paylaşım yaptı.

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili, Bülent Turan, sosyal medya paylaşımında,” AK Parti her alanda tarihi hedeflerini ve iddiasını ortaya koyan güçlü Türkiye sevdasının hikayesidir. Bu hikayenin başrolünde millet var, inanmış gönüller var. Nice Yaşlara AK Parti” ifadelerine yer verdi.

AK Parti’nin 21. Yıldönümünde vatandaşlara basın açıklamasında bulunan AK Parti İl Başkanı Naim Makas , “Partimizin 21. kuruluş yıldönümünü kutladığımız, gerimizde bıraktığımız hafta boyunca, AK Parti teşkilatları olarak tüm ilçelerimizde çeşitli çalışmalarda bulunduk ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarını hemşehrilerimize ilettik.

Bu kapsamda; 6 bin 250 hane ziyareti gerçekleştirip hemşehrilerimizin sıcak yuvalarına misafir olduk. 200 hanede eli öpülesi büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarını aldık. Hastanelerimizde tedavi gören 250 hastamızı ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. 25 farklı noktada, 25 bin hemşehrimize aşure ikramında bulunarak, Muharrem ayının bereketini paylaştık. Katıldığımız onlarca düğün, cenaze ve mevlitte hemşehrilerimizin duygularına ortak olduk. 26 lokasyondaki stant çalışmalarımız ile 23 bin hemşehrimize ulaşan saha çalışmaları yapıp bu anlamda yeni üyelerimizi de partimize kazandırdık ve hemşehrilerimize ikramlarda bulunduk” dedi.

 

 

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 15/08/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 579 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com