“Zafer Zafer’e inananlarındır”

1 ay önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Zafer Partisi İl Başkanlığında bir basın açıklaması gerçekleştirildi. Gerçekleşen açıklamada Kepez’de HDP’nin yaptığı halı sahadan, göçmen sorunlarından bahsedildi.

Zafer Partisi İl Başkanı Hasan Demir,” Zafer Partisi’nin gençlere çok güvendiğinden bahsederek Çanakkale’de stant çalışmaları ile tekrar üye çalışmalarının hızlanacağını belirtti.

Başkan Demir açıklamasında,” Zafer Partisi Çanakkale İl Başkanı Hasan Demir,” Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe hitabesinde bahsettiği bütün karanlık tabloların yaşandığı ülkemizde, Cumhuriyet’in 2. yüzyılına, milli değerlerine bağlı, üniter yapısından taviz vermeyen, bir devlet olarak girebilmenin önemini bir kez daha iliklerimize kadar hissetmekteyiz. Gerek KİT’lerin özelleştirilmesi gerek kamu özel iş birliği adı altında yapılan yağmalar, gerek ucube bir sistemin getirisi, bir kişinin iki dudağı arasında yönetildiği düşünülen, fakat liyakatten, adaletten uzak yapının ülkemizi en güvenilmeyen ülke konumuna getirmesi konuları başta olmak üzere, ülkemiz fakr’u zaruret içinde harap ve bitap düşürülmektedir.

Bizler de Gazi Mustafa Kemal’in işaret ettiği üzere Türk Gençliği’ne güvenerek yollara revan oluyor, Genel Başkanımı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın tahlilleri ve çözüm önerileriyle Türk Devleti’ni tekrar Türk Milleti’ne iade etmek istiyoruz. Önceliklerimi Milli Birliğin yeniden tesisi, stratejik göç mühendisliğiyle ülkemizin sessiz bir istilaya uğramasının engellenmesi ve sınır güvenliğinin tam olarak korunması, Türk’ün parasıyla, Türk’ün askeriyle yaşamını sağlayan beslemelerin Türk’ün kutsalı şerefi Ay Yıldızlı Al bayrağımızı yakmaları çok canımızı yakmakta ve buldukları ilk fırsatta sırtımızdan bıçaklamaları toplumsal infiale yol açmaya başlayacağını göstermektedir. Gazi Mustafa Kemal Ataürk’ün sözüyle konuşmama son veriyorum. ‘Zafer Zafer’e inananlarındır’” ifadelerine yer verdi.

Gerçekleşen toplantıya Zafer Partisi İl Başkanı Hasan Demir, Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Haydar Alpcan Dikili katılım gösterdi.

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 14/08/2022, Pazar günü yayınlandı, 425 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com