Başkan Makas; “Partimiz yeni bir destan yazacaktır”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, partisinin kuruluşunun 21’inci yılı dolayısıyla, bir mesaj yayınladı. Başkan Makas mesajında “20 yıldır tek başına iktidar olan partimiz, 2023’te de yeni bir destan yazacaktır” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas açıklamasında, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 14 Ağustos 2001 yılında kurulan partimizin, 21. yaşını kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

21 yıl önce çıktığımız bu kutlu yolda ilk günkü aşk ve heyecanla milletimiz için bir sonraki günümüzde hep daha fazla çalışarak, emek vermeyi şiar edindik.

Milletimizin teveccühü ile 20 yıldır tek başına iktidar olan partimiz, ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ ülküsüyle sayısız proje ve hizmet hayata geçirdi. Partimizin kuruluşuyla ülkemizin siyasi tarihinde adeta bir milat olurken, vatandaşlarımızla sırt sırta vererek, gece gündüz demeden, koşar adımlarla her daim ileriye doğru yürüdük.

Bu doğrultuda her zaman milletimizin emrinde ve hizmetinde olan partimiz, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda birçok alanda eşsiz icraatlar ve devasa yatırımlar yaptı.

Girdiği bütün seçimlerden güçlenerek çıkan partimiz, milletimizin desteğiyle de 2023’te yeni bir destan yazarak, mazlumların sesi olmaya ve tüm dünyaya Türkiye’nin gücünü izlettirmeye, Ülkemizin ve milletimizin menfaatleri için dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz. Kuruluşumuzun 21. yılını tebrik eder, ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olmasını dilerim. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve tüm ak yoldaşlarına minnet ve şükranlarımı sunarım.

Partimizin kuruluşunda bu güne kadar teşkilatlarımızın kademelerinde görev alarak, var gücüyle çalışan AK ailemizin kıymetli fertlerine teşekkür ediyorum. Teşkilatımızda görev almış ahirete irtihal edenleri de rahmetle anıyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 14/08/2022, Pazar günü yayınlandı, 258 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com