Sektör temsilcileri buluştu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, ağırlıklı olarak medikal, sağlık hizmetleri, sürücü kursu, eğitim, reklam, basın ve yayın ile kozmetik sektörlerinin yer aldığı 20 no’lu Meslek Grubu üyeleri bir araya geldi.

Yemekli toplantıya, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu ve 20 no’lu Meslek Komitesi Üyesi Berkin Karaca, 20 no’lu Meslek Komite Başkanı Faruk Kartal, Başkan Yardımcısı Beyti Çöllü, Komite ve Meclis üyeleri Fikri Kutlu, Zeki Mert Öztürk, Komite Üyesi Seyran Duman Bıyıklı, Genel Sekreter Sema Sandal ve Oda Komite temsilcisi İlbilge Gezer ile çok sayıda Meslek Grubu temsilcisi hazır bulundu.

Meslek Grubu Komite toplantısı hakkında bilgi veren Komite Başkanı Faruk Kartal; “Meslek Grubumuz içerisinde farklı sektörleri barındırıyor. Sektör temsilcilerimiz tarafından bizlere iletilen hususları değerlendirerek çözüm üretmek üzere Yönetim Kurulumuza iletiyoruz. Yönetim Kurulumuzda Komitemiz tarafından dile getirilen talepleri en kısa sürede ilgili makamlara sözlü ve yazılı olarak ileterek bizim adımıza takipçisi oluyor. Meslek Grubu üyelerimizle bugün gerçekleştirdiğimiz toplantıda bir arada olmaktan, birbirimizi ve sektörlerimizi tanımaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bizleri bir araya getirip sektörler arasında sinerji yaratan ve desteklerini esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanımız Selçuk Semizoğlu başta olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 12/08/2022, Cuma günü yayınlandı, 258 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com