AK Parti kolları sıvadı

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtımları devam ediyor. AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı aşure dağıtımı gerçekleştirdi. Cuma Pazarında gerçekleşen aşure dağıtımına vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Cuma pazarının girişinde uzun kuyruklar oluştu. AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da aşure ikramında bulundu.

Muharrem ayı dolayısıyla yapılan aşure dağıtımında, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş, vatandaşlara hep birlikte aşure dağıtımında bulundu.

Cuma Pazarında gerçekleşen aşure dağıtımın AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından yapıldı. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş konu hakkında gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

Başkan Yavaş; “Muharrem ayı vesilesiyle bizler, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak bugün vatandaşlarımıza, cuma pazarı bölgesinde aşure dağıtımı yapıyoruz. Muharrem ayı birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en çok pekiştiği aydır. O yüzden bizde bu ayımıza özel bu ayımızı yaşatmak için aşure dağıtımında bulunuyoruz. Bugün İl Başkanımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız ve Jülide vekilimiz ile birlikte cuma pazarında aşure dağıtımı verdik” ifadelerine yer verdi.

Tunahan Ünsal-Cihan Peker


Bu haber 12/08/2022, Cuma günü yayınlandı, 283 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com