Konuklara sergiler gezdirildi

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Troia Festivali kapsamında, Gagavuz Türkleri de Çanakkale’ye geldiler. Kardeş Kent Heyetleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyarette bulunmuşlardı. Belediye Meclisi’nde rdeş Kent Protokolü imzalandı. Hediyeleşmelerin ve samimi anların olduğu bu protokolün ardından Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan,Kardeş Kentlerden gelen misafirler, Ülgür Gökhan’ın eşi Hale Gökhan eşliğinde sergi gezisi gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da eşi Hale Gökhan ve gelen heyetler ile birlikte sergileri gezdi. Sergilerde yer alan eserleri yakından inceleyen Başkan Gökhan, sergi sahiplerinden eserler hakkında bilgi alırken, festivale olan katkılarından dolayı konuklara hediye takdiminde bulundu.

Çanakkale Belediyesi tarafından 59.’su düzenlenen Uluslararası Troia Festivali kapsamında kentin çeşitli noktalarında ziyarete açılan sergiler, kentlilerden de beğeni topluyor.9-13 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen 59. Uluslararası Troia Festivali kapsamında düzenlenen sergiler, sanat severlere kapılarını açtı.

Haber Merkezi


Bu haber 11/08/2022, Perşembe günü yayınlandı, 124 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com