Başkan Gökhan eleştirilere cevap verdi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Troia festivali Halk Bahçesi’nde gerçekleşen söyleşi ile başladı, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, İYİ Parti Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Bahadır Erdem, Gazeteci Özlem Gürses’in moderatörlüğünde, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ile ilgili görüşlere yer verildi.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, söyleşiden önce sert eleştirilerde bulunmuştu. Söyleşi başlarken Belediye Başkanı, Ülgür Gökhan festival ve söyleşi ile ilgili yapılan açıklamalara cevap verdi.

Belediyenin genişletilmiş parlamenter sistem, konulu panele yer vermesi tam bir faciadır!”

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, ”Yok Artık, siyasi görüş farklılıkları gözetmeksizin, tüm halkı kucaklaması beklenen bir belediyenin uluslararası festivalinde, CHP’li ve İP’li siyasi konuklarıyla “genişletilmiş parlamenter sistem” konulu panele yer vermesi tam bir faciadır!” sözleriyle belediyeyi sert eleştirmişti.

Siyaset yaşamın bir parçasıdır, her yerde siyaset olur”

Eleştirilere cevap veren Belediye Başkanı Ülgür Gökhan “Burada siyasi bir yandaşlık yok, tamamen demokrasi noktasında sorularımızı gidereceğiz. Çanakkale’ye yaklaşan bir yaklaşım diye düşünüyorum. Bu konuları eleştirenler olabiliyor, vardır doğrudur. Festivalde siyaset mi olur? Siyaset yaşamın bir parçasıdır, her yerde siyaset olur. Yeter ki siyaseti düzgün ve dürüst yapalım. Siyaset her yerde olur. Siyaset yaşamın bir tarzıdır” ifadelerine yer verdi.

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 10/08/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 410 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com