Başkan Makas, “Derhal geri adım atmasını bekliyoruz!”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

59. Uluslararası Troia Festivali kapsamında, gazeteci Özlem Gürses’in moderatörlüğünde, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ile İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, söyleşide bulunacaklar. Gerçekleştirilecek olan söyleşi üzerinden AK Parti İl Başkanı Naim Makas, CHP’yi sert sözlerle hedef aldı.

Başkan Naim Makas, “Biliyoruz ki Çanakkaleli hemşehrilerimiz, seçmenin aklıyla alay edercesine, onun iradesiyle oyun oynayan bu siyasi ve yerel yönetim anlayışına sandıkta hesabını soracaktır!” diyerek sert açıklamalarda bulundu.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan sosyal medya paylaşımının devamında, ”Yok Artık, siyasi görüş farklılıkları gözetmeksizin, tüm halkı kucaklaması beklenen bir belediyenin uluslararası festivalinde, CHP’li ve İP’li siyasi konuklarıyla “genişletilmiş parlamenter sistem” konulu panele yer vermesi tam bir faciadır!

Bugün festival açılışını siyaset arenasına çevirenlerin, yarın halkımıza hizmet ederken de siyasi görüşüne göre adam seçeceğinden şüphemiz kalmamıştır!

“Tüm vatandaşlarımız ile kucaklaşacağız” iddiasıyla bol keseden atan bu zihniyetin samimiyetsizliğine bir kez daha şahitlik ederken; Çanakkale Belediyesi’nin, halkımızın ötekileşmesine sebebiyet verebilecek bu saçmalıktan derhal geri adım atmasını bekliyoruz! Biliyoruz ki Çanakkale’li hemşehrilerimiz, seçmenin aklıyla alay edercesine, onun iradesiyle oyun oynayan bu siyasi ve yerel yönetim anlayışına sandıkta hesabını soracaktır! “İfadelerine yer verdi.

Tunahan Ünsal- Cihan Peker


Bu haber 09/08/2022, Salı günü yayınlandı, 517 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com