10 şüpheli Savcılığa sevk edildi

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz günlerde Barlar Sokağı’nda çıkan kavga belirli bölgelere kadar yayıldı. Bir mekanın özel güvelik görevlileri ve kimliği belirsiz kişiler arasında çıkan tartışma arbedeye dönüşmüş ve 1 sivil polis yaralanmıştı. Vatandaşların tedirginliği arasında bir süre kaos çıktı ardından olay yerine gelen güvenlik ekipleri güvenliği sağladı. Olayla ilgili yapılan çalışmalar kapsamında 10 şüpheli savcılığa sevk edildi.

Gerçekleşen olay ile ilgili olaya karıştığı tespit edilen 10 kişi gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan şahıslar Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

Konu ile ilgili bir bilgilendirme metni yayınladı İl Emniyet Müdürlüğü, “ 07.08.2022 günü saat:20.00 sıralarında ilimiz Kemalpaşa Mahallesi Matbaa Sokakta başlayarak Cumhuriyet Bulvarı üzerinde devam eden Kasten Yaralama, Mala Zarar Verme ve Görevli Memura Mukavemet olayı ile ilgili olarak olaya karıştığı tespit edilen 10 şüpheli şahıs yapılan çalışmalar neticesinde ekiplerimizce Başsavcı07.08.2022 günü yakalanarak gözaltına alınmış, Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan işlemleri sonrası 08.08.2022 günü Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 09/08/2022, Salı günü yayınlandı, 234 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com