Sorunlar İskenderoğlu’na iletildi

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, geçtiğimiz gün Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya ile görüştü. Tarımda yaşanan sorunlar ve beklentiler ise titizlikle not alındı.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu gerçekleşen ziyaret ile ilgili yapmış olduğu bilgilendirmede, “Ziraat Odası Başkanımım kıymetli kardeşim İsmail Kaya’yı işyerinde ziyaret ettik.

Tarımsal üretim değerleri 12 milyarın üzerinde olan Çanakkale’miziz bu alanda daha yukarıya çekmek için var gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya, “AK Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Jülide İskenderoğlu hanımefendiye yapmış olduğu hayırlı işler ziyaretlerinden dolayı sonrasında da üreticilerimizin son günlerde yaşamakta olduğu veya yaşaması muhtemel güncel sorunları konulu sohbetleri olumlu yapıcı düşünceleri ve temennileri için teşekkür eder bu vesile ileride kendisine ilimiz için yaptığı iyi niyetli çalışmaları ve yürütmekte olduğu görevlerinde en samimi duygularımla başarılı olmasını diler saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/08/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 402 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com