Kadın girişimciler işletmelerine mercek tuttu

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Kredi Garanti Fonu tarafından finanse edilen “Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı İşletme Merceği Bilgilendirme Toplantısı” ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde düzenlendi.

Kıdemli Kadın Girişimciliği Uzmanı Belgin Güzaltan’ın sunumuyla gerçekleştirilen toplantıda, İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcıları Didem Güner, Emel Torun, Kurul Üyeleri Arzu Bendeş, Atiye Laçin, Ayşe Berna Ergin, Gülçin Semizoğlu, Seçil Yavaşoğlu ve birçok kadın girişimci hazır bulundu.

Program bünyesinde kadın işletmelerine sunulan finansman ve danışmanlık desteğinin yanı sıra işletmelerini daha yakından izlemelerine ve analiz etmelerine, güçlü yanlarını keşfedip, geliştirmelerine ve finansman sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla ‘İşletme Merceği’ uygulaması bulunmaktadır. Bu analizi tamamlayan kadın işletme sahipleri gelişim alanlarına ilişkin detaylı bir değerlendirme raporunu ve finansal konularda ihtiyaçları olabilecek konularda ipuçlarını içeren kapsamlı bir finans raporunu ücretsiz elde etmektedir.

Haber Merkezi


Bu haber 08/08/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 196 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com