Barlar Sokağında kavga 1 sivil polis yaralandı

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Barlar Sokağı olarak bilinen sokakta mekan girişinde kimliği belirsiz 4 kişi mekana girmeye çalıştı. Mekanın güvenlik görevlileri ile kimliği belirsiz kişiler arasında tartışma çıktı. Mekanda bulunan güvenlik görevlileri ve kimliği belirsiz kişiler arasında çıkan kavga kısa sürede Çanakkale’de infial yarattı. Neredeyse Barlar sokağı olarak bilinen bölgeden İskeleye kadar geniş bir alana yayıldığı, bazı mekanların camlarının kırıldığı görüldü.

Çanakkale’de Barlar sokağında kimliği belirsiz kişiler mekana girmek isteyince mekanın güvenlik görevlileri ile tartışma yaşadılar. Olayın ardından tekrar aynı grup mekana girince tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü.

Vatandaştan ve esnaftan edindiğimiz bilgiye göre olayın ardından orada olan sivil polis olayı ayırmaya çalışırken mekanın güvenlik görevlisi tarafından demir bir nesne ile yaralandı. Bir takıcının olay esnasında camları kırıldı.

Daha sonra olay yerine 50’den fazla polis ekibi gelerek barlar sokağında ve bölgede kontrolü sağlamaya çalıştı. Olay bölgede yayılırken yaklaşık 2 saat hareketlilik ve kaos sürdü. Sivil polisin yaralanması üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri mekanın önünde bekledi.

Çanakkale’de yaz dönemi turistler ve vatandaşlar ile hareketli geçerken bu kaos ortamı insanların tedirgin olmasına sebep oldu. Bölgede bulunan vatandaşlar Barlar Sokağı olarak bilinen sokağa ve o bölgeye dair bir an önce güvenlik önlemlerinin alınması gerektiğini söyledi.

Tunahan Ünsal- Cihan Peker

 


Bu haber 08/08/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 1100 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com