Assos’a kulak verildi

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün Assos bölgesindeydi. Turan, bölgede hem muhtarla hem de turizm işletmecileri ile görüşerek, bölgeye adeta kulak verdi.

Uzun zamandır, Assos antik limanın kapalı olması dolasıyla, zor günler geçiren bölgedeki turizm işletmecileri ve muhtarlar, geçtiğimiz gün AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan tarafından dinlendi.

Turan, Balabanlı, Bektaş, Koyunevi ve Çambalak köylerinin muhtarları ile bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyaret ile ilgili Grup Başkanvekili Bülent Turan tarafından yapılan bilgilendirmede, “Assos, çok özel bir bölge. Aynı zamanda Aristo’nun şehri. Tarih, doğa ve deniz turizminde Türkiye’de akla gelen ilk yerlerden biri. Bu topraklar, bu kültürler bizlere tarihin bir emaneti. Bizden önceki kuşaklardan devraldığımız emaneti daha ileriye taşımamız gerekiyor.

Memleketimizin her bir köşesinde hemşehrilerimizle, şehrimizin tüm dinamikleriyle bir araya gelmeye, dertlerini, beklentilerini yerinde dinlemeye gayret ediyoruz. En güzeli habersiz ziyaretlerimiz. Balabanlı, Bektaş, Koyunevi ve Çamkalabak köylerimizde muhtarlarımızla ve yerel turizm işletmecilerimizle buluştuk. Hemşehrilerimizin her türlü sorunlarının çözümü, şehrimizin her bir yerinin yeni hizmetlerle buluşması önceliklerimizden olmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/08/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 311 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com