Bakan Yardımcısı Tiryaki bir dizi ziyarette bulundu

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki ve Orman Genel Müdür Yardımcısı Recep Ateş Çanakkale’deydiler. Bir dizi ziyarette bulunuldu.

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Orman ürünleri üreticileri, sanayicileri ve orman köylüleri ile görüşmelerde bulunmak üzere Çanakkale’ ye gelen Bakan Yardımcımız Dr. Veysel Tiryaki, Orman Genel Müdür Yardımcımız Recep Ateş ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ali Kurtuluş’ u Bölge Müdürümüz Enver Demirci karşıladı.

Bakan Yardımcımız Dr. Veysel Tiryaki, ziyaretinde ilk olarak Çanakkale’ de faaliyet gösteren Orman Kooperatif Temsilcileri, Ahşap Sanayi Temsilcileri ve Orman Köylüleriyle toplantı yaptı. Bakan Yardımcımız Dr. Veysel Tiryaki başkanlığında ki toplantıda Orman Genel Müdür Yardımcımız Recep Ateş ve DKMP Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ali Kurtuluş ile birlikte orman ürünleri üretimi ve işleme sektörünün gelişmesine yönelik proje ve çalışmaları istişare edildi, sorunlar dinlenilerek, değerlendirmelerde bulunuldu.

Bakan Yardımcımız Dr. Veysel Tiryaki, Bölge Müdürümüze verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum dedi.

Bakan Yardımcımız ve Genel Müdür Yardımcılarımız toplantıların ardından arazi incelemelerinde bulunarak Çanakkale’ den ayrıldılar” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 07/08/2022, Pazar günü yayınlandı, 248 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com