Müdür Baştürk Ayvacık’ta incelemelerde bulundu

1 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Ayvacık’da incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Gökhan Baştürk, Ayvacık Küçükkuyu Entegre Sağlık Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Ayvacık 21 Eylül Aile Sağlığı Merkezi ve Ayvacık İlçe Sağlık Müdürlüğü hizmet binasına sağlık tesislerimize ziyarette bulundu.

Ziyarette; Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Gürkan Çoban, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Yavuz Adanur da yer aldı.

Hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız ile devam eden çalışmaları ve genel sağlık hizmetlerinin işleyişi hakkında bilgi aldı. Ziyaretinde personelimiz ile sohbet eden Baştürk, personelin dilek ve taleplerini dinledi. Ayvacık İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine yeni atanan Dr. Mehmet Salih Akçakaya’ya görevinde başarılar diledi.

Sağlık çalışanlarımıza pandemi süresince gösterdikleri özveri ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Vatandaşlarımızla da sohbet den Baştürk; talep ve önerilerini dinledi kendilerine teşekkür etti” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 06/08/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 299 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com